Username

Parola *
Confirma parola *
Prenume Nume Tara Oras Adresa
Campurile marcate cu * sunt obligatorii!

Inapoi
Realizari

Desi suntem o asociatie recent constituita, eforturile noastre de a sprijini copiii cu dizabilitati neuromotorii si familiile acestora au inceput sa dea roade. Prin bunavointa celor care au aderat la cauza noastra si au avut posibilitatea de a ne sprijini material, am reusit sa asiguram pentru cateva luni participarea la sedinte de hidroterapie, kinetoterapie si logopedie a catorva dintre copiii inscrisi in asociatia noastra, ba chiar mai mult am reusit sa ajutam parintii unei fetite sa achizitioneze un carucior foarte performant care le este de foarte mare ajutor.

Speram ca acest inceput sa dea incredere familiilor care au copii cu nevoi speciale, sa reusim sa preluam in continuare macar o parte din grijile care impovareaza aceste familii si sa facilitam accesul la o serie de terapii atat de necesare copiilor.